אודותינו - בי אנד בי בן בשט - המרכז לצורפות ותכשיטנות

אודותינו

בי & בי בן בשט    1947 Since

חברת בי & בי בן-בשט הינה ממשיכת דרכה של חברת שבת בן-בשט אשר הוקמה ב-1947 והיתה מראשוני בתי היציקה בארץ שנתנו שירותי יציקה לתכשיטנים.

במרוצת השנים ועם הצטרפות הדור השלישי, הפכה לאחת החברות המובילות באספקת ציוד נלווה, חומרי גלם, אביזרים ושירותי ייצור וציפוי לתחום הצורפות והתכשיטנות בארץ תוך שילוב של פעילויות ייבוא, ייצוא, עיצוב וייצור מוצרים חדשניים ואיכותיים.               

באולם התצוגה ניתן להתרשם ממגוון רחב של כלי עבודה לצורפות המתאימים לתלמידים וצורפים חובבים,  כמו גם ציוד צורפות ומיכון  לבעלי מפעלים ויצרנים בשוק הצורפות.  

החברה רכשה לעצמה הכרה בינלאומית והיא ידועה גם בשווקי חו"ל בעיצוביה הייחודיים לאביזרי התכשיטים אותם היא מעצבת ומייצרת. תוכלו למצוא בחנות האתר מגוון עצום של חלקי תכשיטים ויציקות כסף, פליז ודיפגולד לצד שרשראות חרוזים וסוגרים מכסף וגולדפילד.  

מובילים את הענף בישראל למעלה מ 20- שנים

במשך השנים צברה החברה מוניטין מקצועי ואישי כאחד, שכן השירות החם והיחס ללקוחותיה מהווים את הבסיס להצלחתה ולבידולה בענף.
בחברת בי & בי בן-בשט מקפידים על מתן שירות מקיף הכולל לצד שירותי המפעל והמוצרים המקצועיים למכירה, ייעוץ והדרכה לכל דורש.

החנות הפועלת חמישה ימים בשבוע ברחוב שוקן 32 בתל אביב מהווה מקום עלייה לרגל לקהל של צורפים וצורפות מקצועיים וחובבים, סטודנטים, עסקים וחברות הפועלים בתחום.
החברה מתחזקת הון אנושי איכותי, מקצועי ומיומן המספק מענה, תשובות ופתרונות בכל נושאי המכירה, מוצרים, כלי עבודה ושרותי המפעל.

נשמח מאוד לצרפכם למעגל לקוחותינו המרוצים!

הבית שלכם לצורפות

השילוב בין מפעל המספק שירות מקיף לצורפים לבין החנות המחזיקה עשרות אלפי מוצרים, יוצרת מקום אחד מרכזי המהווה בית חם ומקצועי לקהל הצורפים בישראל.

איכות בלתי מתפשרת

השירותים אותם אנו מספקים והמוצרים אותם אנו מייצרים ומוכרים הינם באיכות הגבוהה ביותר, טיב מוצרינו מהווה אסמכתא פיזית למקצועיות החברה

מצויינות בשירות

חרטנו על דגלנו את נושא השירות ואנו מקפידים לספק שירות איכותי ומקצועי בכלל מישורי העשייה של החברה, תוך אמונה כי כל אחד ואחת מלקוחותינו ראוי לכך.

שרות משלוחים עד הבית

אם הנכם גרים בצפון או בדרום או שנבצר מכם להגיע אלינו, לנוחיותכם יצרנו שירות משלוחים כך שאתם עדיין יכולים להנות משירותי החברה ללא קשר למיקומכם הגאוגרפי.